Medewerkers

Glas Van Veen is al meer dan 40 jaar een dynamisch glasbedrijf, werkzaam vanuit een modern bedrijfspand met eigen bewerkings-, plaatsings-, transport- en opslagmaterieel.

Over ons

Bij ons in het team heerst een no-nonsens cultuur, afspraak is afspraak. Ons personeel is betrokken, ervaren en klant georiënteerd. Wij hechten waarden aan vakkundig beglazen, daarom zijn onze medewerkers vakkundig gecertificeerde glaszetters en/of monteurs.

Contactgegevens

CONTACT ALGEMEEN info@glasvanveen.com
HANDEL
Offerteaanvragen handel@glasvanveen.com 
Bestellingen bestellingen@glasvanveen.com 
André Mulder Calculatie / Voorraadbeheer andre@glasvanveen.com
Ronald Dijkhof Binnendienst ronald@glasvanveen.com
Binnendienst
Petra Blok Binnendienst petra@glasvanveen.com
MONTAGE
Offerteaanvragen calculatie@glasvanveen.com 
Michael Kleibergen Calculatie / Werkvoorbereiding michael@glasvanveen.com 0348 – 437760
Vacature Calculatie / Werkvoorbereiding
Arie Burggraaf Werkvoorbereiding / Calculatie arie@glasvanveen.com 06 – 30608512
Robert Eikelboom Projectleiding robert@glasvanveen.com 06 – 46925724
Ferry van Gangelen Projectleiding ferry@glasvanveen.com 06 – 51597406
Vacature Uitvoering
BEHEER / SUPPORT
Jaime Ruijten Receptie / Ordersupport (PT ma-di-wo-do) jaime@glasvanveen.com
Arjen Bleeker Halbeheer / Inkoop algemeen / VGWM
Petra Blok ICT Support / Bokkenbeheer bokken@glasvanveen.com 
ADMINISTRATIE / FINANCIËN
Linata Tomassen Financiën / Administratie (PT flex) linata@glasvanveen.com
Inge Strik Facturatie / Administratie (PT ma-di-do) inge@glasvanveen.com
DIRECTIE
Arjen Bleeker Directie / Commercie arjen@glasvanveen.com 06 – 18781708

Betrouwbaar

Glas Van Veen is een professioneel glasbedrijf waarbij wij het persoonlijke contact met onze klanten belangrijk vinden. Wij hechten veel waarde aan korte lijnen en “afspraak is afspraak“.

Vakkundig

Glas Van Veen werkt met een vakkundig en ervaren team. Wij zijn een professioneel, gecertificeerd en kennis gedragen glasbedrijf. Wij gaan altijd voor gedegen resultaat met de juiste glasoplossingen.

Betrokken

Bij Glas Van Veen voelen wij ons betrokken bij onze klanten, leveranciers, collega’s en dus ons werk. Met onze open en transparante cultuur waarborgen wij de klanttevredenheid.

Bent u geïnteresseerd in onze diensten en producten of heeft u een vraag?