Medewerkerss

Glas Van Veen is al meer dan 40 jaar een dynamisch glasbedrijf, werkzaam vanuit een modern bedrijfspand met eigen bewerkings-, plaatsings-, transport- en opslagmaterieel.

Over ons

Bij ons in het team heerst een no-nonsens cultuur, afspraak is afspraak. Ons personeel is betrokken, ervaren en klant georiënteerd. Wij hechten waarden aan vakkundig beglazen, daarom zijn onze medewerkers vakkundig gecertificeerde glaszetters en/of monteurs.

Contactgegevens

Handel

Gerrit van Weij Bedrijfsleider (planning, inkoop) 06 – 54237975
gerrit@glasvanveen.com
Ronald Dijkhof Commercieel medewerker binnendienst ronald@glasvanveen.com
Germa Zielman Commercieel medewerkster binnendienst germa@glasvanveen.com
Petra Blok Administratief medewerkster receptie
(emballage/ICT)
(PT wo, do, vrij)
petra@glasvanveen.com
Jaime van Ingen Administratief medewerkster receptie
(PT ma, di, wo, do)
jaime@glasvanveen.com

Montage Calculatie / Werkvoorbereiding (calculatie@glasvanveen.com)

 

Michael Kleibergen Calculator / WVB michael@glasvanveen.com
André Mulder Calculator / WVB andre@glasvanveen.com

Montage Uitvoering

Ferry van Gangelen Projectleider / Planner 06 – 51597406
ferry@glasvanveen.com
Robert Eikelboom Projectleider 06 – 46925724
robert@glasvanveen.com
Arie Burggraaf Werkvoorbereider 06 – 30608512
arie@glasvanveen.com

Financiën & Administratie

Linata Tomassen Financieel medewerkster linata@glasvanveen.com
Inge Strik Administratief medewerkster
(PT ma, di, do)
inge@glasvanveen.com

Directie

Arjen Bleeker Directeur (verkoop) 06 – 18781708
arjen@glasvanveen.com

Betrouwbaar

Glas Van Veen is een professioneel glasbedrijf waarbij wij het persoonlijke contact met onze klanten belangrijk vinden. Wij hechten veel waarde aan korte lijnen en “afspraak is afspraak“.

Vakkundig

Glas Van Veen werkt met een vakkundig en ervaren team. Wij zijn een professioneel, gecertificeerd en kennis gedragen glasbedrijf. Wij gaan altijd voor gedegen resultaat met de juiste glasoplossingen.

Betrokken

Bij Glas Van Veen voelen wij ons betrokken bij onze klanten, leveranciers, collega’s en dus ons werk. Met onze open en transparante cultuur waarborgen wij de klanttevredenheid.

Bent u geïnteresseerd in onze diensten en producten of heeft u een vraag?